Fishek boje me tharje të shpejtë Chiky ZK2588, printim logoje me datë skadimi
Printer me bojëZK1691
Kjo bojë është me cilësi të lartë, gryka nuk do të bllokohet edhe nëse nuk përdoret për një kohë të gjatë. Një nga karakteristikat e saj të spikatura është përputhshmëria e saj me një gamë të gjerë printerash Tij, printerash me bojë dore, printerash me bojë online, makinash vulosjeje etj. Është bojë eko-solvent që thahet shpejt, që përdoret në një gamë të gjerë industrish paketimi, ushqimi, kozmetike dhe të tjera. Me eko-solvent, mund të kaloni nga printimi në përfundim brenda pak minutash. Printimi thahet në sekonda dhe është i papërshkueshëm nga uji. Koka e spërkatjes përdor dizajnin e ndarë dhe e lidh printerin përmes portit serial të kabllit të rrjetit, i cili është më fleksibël se printeri i integruar dhe plotëson nevojat e ndryshme të printimit të klientëve.
Karakteristikat
Pa kodim
Pa enkriptim, i përshtatshëm për printerin Mini Inkjet, printerin me bojë të dorës, printerin me bojë online, makinën e vulosjes, etj.
Stallë
I qëndrueshëm
Mbulesë ABS e qëndrueshme.
Tharje e shpejtë
Thahet shpejt për 3-5 sekonda dhe printimi është i papërshkueshëm nga uji.
Njoftim
Ju lutemi mbuloni kapakun mbrojtës në kohë për të parandaluar tharjen e fishekut të bojës dhe bllokimin e grykës.
| Emri i produktit | Fisheku i bojës |
| Karakteristikë | I pajtueshëm, thahet shpejt, tretës ekologjik |
| MOQ | 1 copë |
| Lartësia e Printimit | 2~12.7 mm, i rregullueshëm |
| Madhësia | 90 * 20 * 7 mm (3.54 * 0.79 * 2.76 inç) |
| Distanca e printimit | 1 - 3 mm |
| Pesha | 0.11 kg |
| Vëllimi i bojës | 42 ml |
| Ngjyra e bojës | E zezë, Blu, Jeshile, E kuqe, E verdhë, E bardhë |
| Lloji i bojës | Bojë tretëse me tharje të shpejtë |
| Linja e Printimit | 1 - 6, i rregullueshëm |
| Lartësia e Printimit | 2~12.7 mm, i rregullueshëm |
| Rezolucioni i Printimit | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI I rregullueshëm |
| Aplikacioni | Dru, Karton, Gurë, MDF, Çelik i Lehtë, Tub, Plastikë, Fletë alumini, Kabllo, Pëlhurë, etj. |
| Mjedisi i punës | Temperatura: 0 - 45 gradë; Lagështia: 40% - 60% |














